Nowoczesny budenk wielopiętrowy w kolorze czerwonej cegły
Skup mieszkań

Kupimy Twoje mieszkanie!

Masz problematyczną nieruchomość, której chcesz się pozbyć? Chcesz szybko i sprawnie sprzedać mieszkanie? Skupujemy mieszkania i nieruchomości w każdym stanie w całej Polsce. Wypełnij formularz i pozwól nam przedstawić naszą ofertę.

Usługi

Jak możemy Ci pomóc?

Szybki skup mieszkań i domów

Zależy Ci na sprawnej sprzedaży Twojej nieruchomości? Kupujemy mieszkania i domy w każdym stanie. Rozważymy każdą ofertę. Nie korzystamy z kredytów hipotecznych, co przyspiesza proces zakupu do absolutnego minimum.

Nieruchomości z problemami

Posiadasz nieruchomość zadłużoną lub w kiepskim stanie technicznym? Nie stanowi to dla nas problemu. Mamy doświadczenie z mieszkaniami obciążonymi hipoteką oraz w stanie do kapitalnego remontu. W przypadku zadłużenia - spłacimy je, a Ty dostaniesz różnicę pomiędzy ceną sprzedaży a wysokością zadłużenia.

Udziały w nieruchomości

Chcesz sprzedać udział w nieruchomości? Jesteś właścicielem udziału w nieruchomości i z jakiś powodów nie jesteś w stanie dogadać się z pozostałymi współwłaścicielami? Wypełnij formularz, a my przeanalizujemy sytuację i spróbujemy rozwiązać Twój problem.

Pozostałe nieruchomości

Masz inną nieruchomość którą chcesz sprzedać (np. działkę)? Skontaktuj się z nami w dowolny sposób. Rozważymy każdą ofertę. Współpracujemy również z inwestorami, którzy być może szukają takiej nieruchomości którą posiadasz.

Kroki sprzedaży

Co musisz zrobić, by sprzedać nieruchomość?

Zbierz informacje na temat nieruchomości

Informacje te będą nam potrzebne do wyceny oraz sprawdzenia stanu prawnego Twojej nieruchomości. Jest to konieczność w podjęciu odpowiednich dalszych kroków.

Skontaktuj się z nami w wybrany sposób

W ciągu kilku godzin otrzymasz propozycję kwoty, jaką możemy Ci zapłacić. Zadatek możesz otrzymać w gotówce lub przelewem, nawet tego samego dnia.

24/7 Dostępni, Umów się na Spotkanie lub wypełnij formularz

Model działania

Co się dzieje dalej?

1. Wycena Twojej nieruchomości.

Po przekazaniu nam potrzebnych informacji niezwłocznie przystąpimy do wyceny Twojej nieruchomości i przedstawimy Ci ofertę zakupu.

2. Wpłata zadatku.

Po zaakceptowaniu przez Ciebie naszej oferty niezwłocznie wpłacimy Ci zadatek, byś miał/a pewność co do dalszych losów transakcji.

3. Zebranie niezbędnych dokumentów.

Przekażemy Ci jakie dokumenty będą potrzebne do sprzedaży Twojej nieruchomości. Jeżeli będziesz potrzebować pomocy na tym etapie, to z chęcią Ci jej udzielimy.

4. Akt notarialny i sprzedaż nieruchomości.

Postaramy się , by cały proces trwał jak najkrócej. Umówimy notariusza, a następnie podpiszemy umowę sprzedaży. Wszelkie koszty związane z zakupem ponosimy MY. Ty już nawet tego samego dnia otrzymasz całość należnych CI środków.

5. Przekazanie nieruchomości.

Przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty do przekazania nieruchomości, a po podpisaniu protokołów zdawczo-odbiorczych Ty wydasz nam klucze do nieruchomości.

Korzyści

Kiedy warto skorzystać z usług skupu nieruchomości?

  • Gdy chcesz szybko i sprawnie sprzedać nieruchomość
  • Gdy obawiasz się całego procesu związanego ze sprzedażą
  • Gdy zależy Ci by wszystko odbyło się legalnie, zgodnie z prawem
  • Gdy posiadasz nieruchomość z zadłużeniem
  • Gdy posiadasz udział w nieruchomości, który chcesz sprzedać
  • Gdy mieszkasz z dala od posiadanej nieruchomości
  • Gdy posiadasz nieruchomość w kiepskim stanie (do remontu)
  • Gdy masz problem ze sprzedażą nieruchomości
  • Gdy odziedziczyłeś nieruchomość w spadku
Przekazywanie nieruchomości na dłoni drugiej osobie

Szukasz wymarzonego domu?

Pomożemy Ci zrealizować marzenie o nowym domu