Artykuł

  • Strona główna
  • Blog
  • Dlaczego klienci korzystają z usług skupu mieszkań/nieruchomości? Przykład nr.2

Dlaczego klienci korzystają z usług skupu mieszkań/nieruchomości? Przykład nr.2

  • 6 maja 2023

Tak jak pisaliśmy w poprzednim wpisie na naszym blogu standardowy proces sprzedaży nieruchomości potrafi być lekko skomplikowany i czasochłonny ⏳⌛. Są jednak problemy, które jeszcze bardziej komplikują sytuację😟 .

Przykładem może być zadłużenie nieruchomości. Jest to sytuacja, która z pewnością nie jest komfortowa dla właściciela nieruchomości. Zadłużenie może wynikać z wielu różnych przyczyn często niezależnych od nas samych. Mogą to być zaległości w spłacie czynszu czy podatków, ale też hipoteki związane z kredytami, pożyczkami i innymi zobowiązaniami 💸💳 .

Problemem jest sytuacja, gdy suma zobowiązań zaczyna przekraczać nasze realne dochody. W tej sytuacji istnieje możliwość wpadnięcia w spiralę zadłużenia, która może skończyć się licytacją komorniczą lub ogłoszeniem upadłości konsumenckiej.

Jednym z rozwiązań pozwalających uniknąć tak drastycznych skutków jest sprzedaż nieruchomości jeszcze przed zajęciem komorniczym. Problemem jest jednak fakt, że większość potencjalnych klientów nie zainteresuje się zakupem mieszkania z długami. Grono kupujących ogranicza się w zasadzie do specjalistów działających na rynku nieruchomości 🏠🏢.

Jeżeli posiadasz taką problematyczną nieruchomość to możesz się do nas zgłosić , a my krok po kroku poprowadzimy Cię przez cały proces. Spłacimy Twoje długi, a Tobie zostanie różnica pomiędzy kwotą sprzedaży a sumą zadłużenia 🙂👌 . Jeżeli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą to skontaktuj się z nami w wybrany sposób 🙂☎💻📲.

Udostępnij


Ostatnie artykuły

Image
  • 6 maja 2023

Dlaczego klienci korzystają z usług skupu mieszkań/nieruchomości? Przykład nr.2

Tak jak pisaliśmy w poprzednim wpisie na naszym blogu standardowy proces sprzedaży nieruchomości potrafi być lekko skomplikowany i czasochłonny ⏳⌛.…

Image
  • 6 maja 2023

Dlaczego klienci korzystają z usług skupu mieszkań/nieruchomości? Przykład nr.1

Skup nieruchomości to działalność prowadzona przez fachowców znających się na rynku nieruchomości. Usługi firmy są przydatne szczególnie w kilku przypadkach.…

Szukasz wymarzonego domu?

Pomożemy Ci zrealizować marzenie o nowym domu